Расписание проведения объединений по интересам

развернуть

РАСКЛАД ПРАВЯДЗЕННЯ АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

НА ІI ПАЎГОДДЗЕ 2020/2021 НАВУЧАЛЬНАГА ГОДА

 

Назва гуртка

Дзень правядзення

Час правядзення

Кабінет

Колькасць гурткоўцаў

Педагог

дадатковай адукацыі

1.                  

“Экатопікі”

панядзелак

15.10-16.50

№ 12

12

Рамановіч Н.С.

2.                  

“Юны турыст”

панядзелак

16.00-17.40

№ 19

12

Лебедзеў В.А.

3.                  

“Электраклуб”

аўторак

16.00-17.40

№ 20

12

Ульянчык В.М.

4.                  

“Эрудыт” (ст.гр.)

аўторак

16.20-18.00

№ 50

12

Сашняніна А.А.

5.                  

 “Гармонія”

аўторак

серада

14.05-14.50

14.05-14.50

актавая зала

12

Пацукевіч Л.А.

6.                  

“Электраклуб”

серада

16.00-16.45

№ 20

12

Ульянчык В.М.

7.                  

“Сузор’е”

серада

чацвер

16.00-17.40

15.00-16.40

№44

12

Петрашкевіч Н.І.

8.                  

“Школа лідэра”

чацвер

15.00-16.40

№22

12

Шэлемет Л.П.

9.                  

“Гульнявое прататыпіраванне”

чацвер

16.00-17.40

№22

12

Валодзька М.А.

10.              

“Юны выратавальнік-пажарны”

чацвер

16.20-18.00

№ 50

12

Сашняніна А.А.

11.              

“ТрыНіткі”

 

пятніца

15.10-16.50

№ 24

12

Шумак Н.В.

12.              

“Экатопікі”

пятніца

15.10-16.50

№ 12

12

Рамановіч Н.С.

13.              

“Гульнявое прататыпіраванне”

субота

09.00- 10.40

№22

12

Валодзька М.А.

14.              

“Шашкі і шахматы”

 

субота

09.15- 10.55

№ 5

12

Лясюк Г.Я.

15.              

“Вясёлы аловак”

субота

09.20 - 11.00

№ 2

12

Шавялёва Т.І.

16.              

“Тэхнічная майстэрня”

субота

09.00-10.40

10.50-12.30

№ 19

12

Лебедзеў В.А.

17.              

“До, Мі, Соль-ка”

субота

09.20 – 11.00

кабінет музыкі

12

Дэйнэга Л.М.

18.              

“Эрудыт” (мал.гр.)

субота

10.00 – 11.40

№ 50

12

Сашняніна А.А.

19.              

“Планета рукадзелля”

субота

11.00 – 12.40

№ 1

12

Кульчыцкая Л.А.

20.              

“Юны інспектар дарожнага руху”

субота

10.50 – 12.30

№ 22

12

Валодзька М.А.

21.              

“Школа лідэра”

субота

12.30-14.10

№22

12

Шэлемет Л.П.

22.              

“Юны турыст”

субота

12.40-14.00

№ 19

12

Лебедзеў В.А.

23.              

“Святы і традыцыі”

 

субота

 

15.00 – 15.45

№ 14

12

Шумак Н.В.

свернуть
Ещё в этом разделе