ЛЕТО - ВРЕМЯ ОТКРЫТИЙ

СППС

развернуть

ГРАФІК РАБОТЫ

педагога сацыяльнага

у летні перыяд 2018/2019 навучальнага года

 

 

Панядзелак

Аўторак

 

Серада

Чацвер

Пятніца

Субота

Чэрвень

(01- 15.06.2019)

 

09.00-16.30

09.00-16.30

09.00-16.30

выхадны

09.00-16.30

09.00-14.30

Ліпень

водпуск

 

Жнівень

(15- 31.08.2019)

 

08.30-17.00

08.30-17.00

08.30-17.00

08.30-17.00

08.30-17.00

 выхадны

 

АБЕД – 13.00-13.30

 

Педагог сацыяльны

Сашняніна А.А.

 

свернуть

Межведомственный план мероприятий

развернуть

Міжведамасны план мерапрыемстваў па рэалізацыі рэспубліканскай акцыі

“Лета – час адкрыццяў”

чэрвень 2019 года

 

№ п/п

Дата

Час правядзення

Форма и назва мерапрыемства

Месца

правядзення

Адказныя

1.                  

03-22.06

09.00-16.00

Школьны аздараўленчы лагер “Непаседы”

Каб. № 15,16,17,18

Кандзярэшка С.І.

2.                  

01.06.2019

субота

13.00-14.00

Свята да Дня абароны дзяцей «Дзяцінства - гэта смех і радасць»

Пінкавіцкі СДК

Максімчук Т.Ф.

13.00-14.00

Выстава дзіцячага малюнка “Чароўны свет дзяцінства”

Пінкавіцкі СДК

Нехайба І.П.

13.00-14.00

У самай сонечнай краіне: Тэатралізавана-гульнявая праграма на адкрыццё летніх чытанняў

Пінкавіцкая сельская бібліятэка

Палюховіч І.А.

14.00-15.00

Танцавальная праграма “Вясёлыя задумы”

Пінкавіцкі СДК

Дзікавіцкая В.В.

 

20.00-22.00

Маладзёжная дыскатэка

Пінкавіцкі СДК

Максімчук Т.Ф.

3.                  

02.06.2019

нядзеля

13.00-14.00

Гульнявая праграма “Ура! Канікулы!”

Пляцоўка Пінкавіцкага СДК

Саўчанчык М.А.

4.                  

03.06.2019

панядзелак

11.00-12.00

Рухомыя і спартыўныя гульні

Школьны стадыён

Лясюк Г.Я.

17.00-18.00

Караоке «Любімыя мелодыі»

Пінкавіцкі СДК

Саўчанчык М.А.

5.                  

04.06.2019

аўторак

11.00-12.00

Трэніроўка і гульні па баскетболе

Школьны стадыён

Лясюк Г.Я.

13.00-14.00

Гадзіна прававых ведаў Ад правоў дзіцяці – да правоў чалавека

Актавая зала

Сашняніна А.А.

6.                  

05.06.2019

серада

11.00-12.00

Першынства па шашкам і шахматам

Каб. №5

Лясюк Г.Я.

11.00-12.00

Флэшмоб “Добры дзень, лета, сонца залатое!”

ЦТДіМ

Хмарук А.Ю.

12.00-13.00

Святло крыжа Еўфрасінні Полацкай: гістарычны экскурс  да дня памяці Ефрасінні Полацкай

Пінкавіцкая сельская бібліятэка

Палюховіч І.А.

7.                  

06.06.2019

чацвер

 

11.00-12.00

Экскурсійная праграма ў музеях Цэнтра. Парад талентаў “Пінкавічы спяваюць”

Музей Якуба Коласа

Верыч Ж.М.

12.00-13.00

Спартыўны калейдаскоп Мы сустракаем лета!

Школьны стадыён

Лясюк Г.Я.

12.00-13.00

"У Лукамор'я дуб зялёны": казачнае асарці па творах А.С.Пушкіна / да 220-годдзя з дня нараджэння

Пінкавіцкая сельская бібліятэка

Палюховіч І.А.

17.00-18.00

Гульнявая праграма "Шчаслівы свет дзяцінства»

Пінкавіцкі СДК

Дзікавіцкая В.В.

8.                  

07.06.2019

пятніца

 

10.00-11.00

Спартландыя “Вясёлыя старты”

Школьны стадыён

Лясюк Г.Я.

14.00-15.00

Круглы стол з чаяваннем “Гісторыя гарбаты”

ЦТДіМ

Марковіч Н.В.

17.00-18.00

Экалагічная сцяжынка «Па слядах белага бусла"

Пінкавіцкі СДК

Нехайба І.П.

9.                  

08.06.2019

субота

18.00

Свята “ Выпускны баль 2019”

Актавая зала школы

Адміністрацыя школы

10.              

09.06.2019

нядзеля

13.00-14.00

Флэшмоб “ў зялёным” “Захаваем прыроду разам”

Пляцоўка Пінкавіцкага  СДК

Работнікі СДК

11.              

10.06.2019

панядзелак

10.20-11.20

Караоке “Мае любімыя мелодыі”

ЦТДіМ

Рэпецкая С.У.

17.00-18.00

Віктарына «У гасцях у казкі»

Пінкавіцкі СДК

Палюховіч І.А.

12.              

11.06.2019

аўторак

14.00-15.00

Інтэлектуальны аўкцыён

ЦТДіМ

Ярмак В.В.

14.00-15.00

Гульня-конкурс “Быць культурным і здаровым заўсёды модна”

Актавая зала

Сашняніна А.А.

13.              

12.06.2019

серада

 

11.00-12.00

Забаўляльная праграма “Жарты, гульні, песні - сабралі нас разам”.

ЦТДіМ

Хмарук А.Ю.

14.              

13.06.2019

чацвер

 

11.00-12.00

Экскурсійная праграма ў музеях Цэнтра

Музей Якуба Коласа

Верыч Ж.М.

17.00-18.00

Конкурсная праграма «Чыталачка»

Пінкавіцкая сельская бібліятэка

Работнікі СБ

15.             1

14.06.2019

пятніца

 

17.00-18.00

Гульня - віктарына «Алімпіец»

Пінкавіцкі СДК

Нехайба І.П.

16.              

15.06.2019

субота

13.00-14.00

Дзіцячая танцавальная праграма «Калі ўсім весела»

Пінкавіцкі СДК

Саўчанчык М.А.

20.00-22.00

Маладзёжная дыскатэка

Пінкавіцкі СДК

Максімчук Т.Ф.

17.              

16.06.2019

нядзеля

 

13.00-14.00

Танцавальна-забаўляльная праграма “Шырэй круг, музыка кліча!”

Пляцоўка Пінкавіцкага  СДК

Дзікавіцкая В.В.

18.              

17.06.2019

панядзелак

 

10.20-11.20

Свята Дня піянерскага вогнішча. Майстар-клас малявання на школе

ЦТДіМ

Рэпецкая С.У.

17.00-18.00

Конкурсная праграма “За здаровы лад жыцця”

Пінкавіцкі СДК

Нехайба І.П.

19.              

18.06.2019

аўторак

 

14.00-15.00

Завочнае падарожжа

“Па краінам свету”

ЦТДіМ

Ярмак В.В.

20.              

19.06.2019

серада

 

12.00-13.00

Спартыўнае спаборніцтва “Маладосць, здароўе, спорт”

ЦТДіМ

Хмарук А.Ю.

17.00-18.00

Гутарка “І абавязак наш і права”

Пінкавіцкі СДК

Максімчук Т.І.

21.              

20.06.2019

чацвер

 

11.00-12.00

Экскурсійная праграма ў музеях Цэнтра.

Сустрэчы ў музеі “Дзіцячыя ўспаміны аднавяскоўцаў аб вайне”

Музей Якуба Коласа

Верыч Ж.М.

17.00-18.00

Конкурс малюнка на асфальце «Сонейка прамяністае»

Пляцоўка Пінкавіцкага  СДК

Дзікавіцкая В.В.

22.              

21.06.2019

пятніца

14.00-15.00

Віктарына “Што расце на лузе?”

ЦТДіМ

Марковіч Н.В.

15.00-16.00

Кніжная палка «Дарогі памяці святыя"

Пінкавіцкая сельская бібліятэка

Мажароўская С.Л.

23.              

22.06.2019

субота

13.00-14.00

Дзіцячая танцавальна-забаўляльная праграма “Самы, самы, ці даеш рэкорд”

Пінкавіцкі СДК

Саўчанчык М.А.

14.00-15.00

“Па слядах мужнасці і стойкасці” урок памяці

Пінкавіцкая сельская бібліятэка

Палюховіч І.А.

20.00-22.00

Маладзёжная дыскатэка

Пінкавіцкі СДК

Максімчук Т.Ф.

24.              

23.06.2019

нядзеля

13.00-14.00

Гульнявая праграма “Вясёлыя вытваралкі”

Пляцоўка Пінкавіцкага  СДК

Дзікавіцкая В.В.

25.              

24.06.2019

панядзелак

10.00-11.00

Акцыя “Памяць” па добраўпарадкаванню помніка

Брацкая магіла савецкім воінам

Дудко М.П.

17.00-18.00

Спартландыя «Вясёлыя старты»

Пінкавіцкі СДК, спарт. зала

Кісель Д.П.

26.              

28.06.2019

пятніца

17.00-18.00

Літаратурная віктарына «У дзяцінстве ўсё бывае, там казкі ажываюць»

Пінкавіцкая сельская бібліятэка

Маароўская С.Л.

27.              

29.06.2019

субота

20.00-22.00

Моладзевая дыскатэка “Няхай маладосць танцуе і спявае”

Пінкавіцкі СДК

Саўчанчык М.А.

28.              

30.06.2019

нядзеля

13.00-14.00

Танцавальна-забаўляльная праграма да Дня моладзі “Мір на ўсёй планеце”

Пляцоўка Пінкавіцкага  СДК

Дзікавіцкая В.В.

 

 

свернуть