График объединений по интересам

РАСКЛАД ПРАВЯДЗЕННЯ АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

 У ПЕРЫЯД ЛЕТНІХ КАНІКУЛ

чэрвень  2018/2019 навучальнага года

 

Назва гуртка

Дата правядзення

Час правядзення

Кабінет

Педагог дадатковай адукацыі

Панядзелак

“Школа Актыўнага Грамадзяніна”

 

03.06

10.06

17.06

14.00-15.40

№ 12

Шэлемет Л.П.

“Крынічанькі”

 

 

 

03.06

10.06

17.06

24.06

16.00-17.30

Пінкавіцкі СДК

Муз. клас

Саўчанчык М.А.

«Рытм»

03.06

10.06

17.06

24.06

15.00-16.30

 

Пінкавіцкі СДК

Танц.зал

Дзікавіцкая В.В.

Аўторак

 

 

“Вясёлыя самаробкі”

(ЦТДіМ)

04.06

11.06

18.06

10.00-11.50

№ 1

Ярмак В.В.

“Вясёлая вясёлка”

(ЦТДіМ)

 

04.06

11.06

18.06

10.00-11.50

№ 14

Рэпецкая С.У.

“До, Мі, Соль-ка”

04.06

11.06

18.06

11.40-13.20

 

кабінет музыкі і спеваў

Дэйнэга Л.М.

Серада

 

“Вясёлыя самаробкі”

(ЦТДіМ)

05.06

12.06

19.06

10.00-11.50

№ 1

Ярмак В.В.

“Вясёлая вясёлка”

(ЦТДіМ)

 

05.06

12.06

19.06

10.00-11.50

№ 14

Рэпецкая С.У.

“Эстрадная песня”

05.06

12.06

19.06

26.06

16.00-17.30

Пінкавіцкі СДК

Акт.зал

Саўчанчык М.А.

“Вясёлка”

05.06

12.06

19.06

26.06

 

16.00-17.30

Пінкавіцкі СДК

Танц.зал

Дзікавіцкая В.В.

Чацвер

 

“Вясёлыя самаробкі”

(ЦТДіМ)

06.06

13.06

20.06

10.00-11.50

№ 1

Ярмак В.В.

“Чароўны фом”

(ЦТДіМ)

06.06

13.06

20.06

10.00-11.50

№ 14

Марковіч Н.В.

“Камп’ютарны свет”

06.06

13.06

20.06

14.00-15.40

№ 22

Кандзярэшка С.І.

«Рытм»

06.06

13.06

20.06

27.06

15.30-17.00

 

Пінкавіцкі СДК

Танц.зал

Дзікавіцкая В.В.

Пятніца

 

“Чароўны фом”

(ЦТДіМ)

07.06

14.06

21.06

10.00-11.50

№ 14

Марковіч Н.В.

“Вясёлы аловак”

07.06

14.06

21.06

11.40-13.20

№ 24

Шавялёва Т.І.

“Бізнэс-цэнтр”

(ЦТДіМ)

07.06

14.06

21.06

14.00-15.40

 

№ 12

Кандзярэшка С.І.

“Крынічанькі”

 

 

 

07.06

14.06

21.06

28.06

16.00-17.30

Пінкавіцкі СДК

Муз. клас

Саўчанчык М.А.

“Вясёлка”

07.06

14.06

21.06

28.06

16.00-17.30

Пінкавіцкі СДК

Танц.зал

 

Дзікавіцкая В.В.

Субота

 

“Планета рукадзелля”

01.06

08.06

15.06

22.06

10.00-11.40

№ 1

Кульчыцкая Л.А.

“Юны інспектар дарожнага руху”

 

01.06

08.06

15.06

11.40-13.20

№ 22

Валодзька М.А.

“Школа Актыўнага Грамадзяніна” (ЦТДіМ)

 

01.06

08.06

15.06

22.06

11.00-12.40

14.00-15.40

№ 12

Шэлемет Л.П.

“Эстрадная песня”

01.06

08.06

15.06

22.06

29.06

18.30-20.00

Пінкавіцкі СДК

Муз.зал

Саўчанчык М.А.