5-11 классы

5-6 классы

развернуть

Дзень

Урок

V “А”

V “Б”

VІ “А”

VІ “Б”

Панядзелак

0

 

 

 

 

1

Руская літаратура

Зам.мова/Зам.мова

Зам.мова/Зам.мова

Фіз.культура і здароўе

2

Руская мова

Фіз.культура і здароўе

Матэматыка

Зам.мова/Зам.мова

3

Фіз.культура і здароўе

Беларуская мова

Біялогія

Гісторыя

4

Матэматыка

Беларуская літаратура

Фіз.культура і здароўе

Руская літаратура

5

Зам.мова/Зам.мова

Матэматыка

Працоўнае навучанне

Матэматыка

6

АБЖ

 

Працоўнае навучанне

Беларуская мова

7

 

 

 

 

Аўторак

0

 

 

 

Інфарматыка

1

Беларуская мова

Беларуская мова

Зам.мова/Інфарматыка

Руск.мова

2

Беларуская літаратура

Беларуская літаратура

Зам.мова/Інфарматыка

Руская літаратура

3

Матэматыка

Руская мова

Беларуская мова

Зам.мова/Зам.мова

4

Гісторыя

Руская літаратура

Беларуская літаратура

Беларуская мова

5

Працоўнае навучанне

Матэматыка

Матэматыка

Беларуская літаратура

6

 

Працоўнае навучанне

Гісторыя

Інфарматыка

7

 

 

 

 

Серада

0

 

 

 

 

1

Чалавек і свет

Руская мова

Гадз. здар. і спорту

Матэматыка

2

Руская мова

Зам.мова/Зам.мова

Руская літаратура

Гадз. здар. і спорту

3

Матэматыка

Беларуская мова

Матэматыка

Руск.мова

4

Зам.мова/Зам.мова

Гадз. здар. і спорту

Беларуская мова

Беларуская мова

5

Гадз. здар. і спорту

Матэматыка

Руская мова

Беларуская літаратура

6

 

Гісторыя

Мастацтва

 

7

 

 

 

 

Чацвер

0

 

 

 

 

1

Матэматыка

Руская мова

Матэматыка

Гісторыя

2

Руская мова

Руская  літаратура

Гісторыя

Зам.мова/Зам.мова

3

Руская літаратура

Матэматыка

Руская мова

Матэматыка

4

Беларуская мова

Чалавек і свет

Руская  літаратура

Фіз.культура і здароўе

5

Мастацтва

Гісторыя

Беларуская мова

Біялогія

6

Гісторыя

 

Беларуская літаратура

Руская мова

7

 

 

 

 

Пятніца

0

 

 

 

 

1

Беларуская мова

Мастацтва

Матэматыка

Мастацтва

2

Зам.мова/Зам.мова

Матэматыка

Фіз.культура і здароўе

Матэматыка

3

Беларуская літаратура

Фіз.культура і здароўе

Зам.мова/Зам.мова

Матэматыка

4

Фіз.культура і здароўе

АБЖ

Руская мова

Геаграфія

5

Матэматыка

Зам.мова/Зам.мова

Геаграфія

Працоўнае навучанне

6

     

Працоўнае навучанне

7

 

 

 

 

свернуть

7-8 классы

развернуть

Дзень

Урок

VІІ “А”

VІІ “Б”

VІІІ “А”

VІІІ “Б”

Панядзелак

0

 

 

 

 

1

Гісторыя

Хімія

Фізіка

Фіз.культура і здароўе

2

Зам.мова/Зам.мова

Фізіка

Гісторыя

Зам.мова/Інфарматыка

3

Фізіка

Зам.мова/Зам.мова/ Зам.мова

Матэматыка

Інфарматыка/ Зам.мова

4

Руская мова

Гісторыя

Фіз.культура і здароўе

Фізіка

5

Фіз.культура і здароўе

Фіз.культура і здароўе

Зам.мова/Зам.мова

Руская мова

6

Руская  літаратура

Матэматыка

Хімія

Руская  літаратура

7

Зам.мова (нямецкая,

1 вучань)

 

 

Мастацтва

Аўторак

0

Зам.мова (нямецкая,

1 вучань)

 

 

 

1

Матэматыка

Руская  літаратура

Біялогія

Фізіка

2

Матэматыка

Руская мова

Зам.мова/Зам.мова

Гісторыя

3

Зам.мова/Зам.мова

Біялогія

Беларуская мова

Беларуская мова

4

Біялогія

Геаграфія

Беларуская літаратура

Матэматыка

5

Беларуская мова

Матэматыка

Геаграфія

Біялогія

6

Беларуская літаратура

Зам.мова/Зам.мова/ Зам.мова

Матэматыка

Беларуская літаратура

7

 

 

 

 

Серада

0

 

 

 

 

1

Руская мова

Матэматыка

Матэматыка

Зам.мова/Зам.мова

2

Матэматыка

Фізіка

Руская мова

Гадз. здар. і спорту

3

Гадз. здар. і спорту

Гадз. здар. і спорту

Фізіка

Матэматыка

4

Фізіка

Беларуская мова

Гадз. здар. і спорту

Руская мова

5

Хімія

Руская  літаратура

Руская  літаратура

Геаграфія

6

Руская  літаратура

Беларуская літаратура

Геаграфія

Хімія

7

 

 

 

 

Чацвер

0

Інфарматыка

 

 

 

1

Фіз.культура і здароўе

Фіз.культура і здароўе

Беларуская літаратура

Гісторыя

2

Гісторыя

Матэматыка

Беларуская мова

Працоўнае навучанне

3

Працоўнае навучанне

Гісторыя

Руская мова

Зам.мова/Зам.мова

4

Матэматыка

Мастацтва

Гісторыя

Беларуская мова

5

Геаграфія

Беларуская мова

Матэматыка

Беларуская літаратура

6

Інфарматыка

Біялогія

Хімія

Матэматыка

7

 

 

 

 

Пятніца

0

 

Інфарматыка

 

 

1

Біялогія

Руская мова

Працоўнае навучанне

Геаграфія

2

Беларуская мова

Працоўнае навучанне

Зам.мова/Інфарматыка

Біялогія

3

Працоўнае навучанне

Матэматыка

Інфарматыка/ Зам.мова

Фіз.культура і здароўе

4

Зам.мова/Зам.мова/ Зам.мова

Працоўнае навучанне

Фіз.культура і здароўе

Матэматыка

5

Матэматыка

Зам.мова/Зам.мова/ Зам.мова

Матэматыка

Хімія

6

Мастацтва

Інфарматыка

Біялогія

Матэматыка

7

 

 

Мастацтва

 

свернуть

9-е классы

развернуть

Дзень

Урок

ІХ “А”

ІХ “Б”

Панядзелак

0

 

 

1

Беларуская літаратура

Руская мова

2

Беларуская мова

Фіз.культура і здароўе

3

Фіз.культура і здароўе

Гісторыя

4

Зам.мова/Інфарматыка

Хімія

5

Фізіка

Беларуская мова

6

Інфарматыка/ Зам.мова

Беларуская літаратура

7

 

 

Аўторак

0

 

 

1

Гісторыя

Зам.мова/Зам.мова

2

Фізіка

Матэматыка

3

Працоўнае навучанне

Фізіка

4

Матэматыка

Працоўнае навучанне

5

Зам.мова/Зам.мова

Беларуская мова

6

Беларуская мова

Руская  літаратура

7

 

 

Серада

0

 

 

1

Гадз. здар. і спорту

Гісторыя

2

Геаграфія

Матэматыка

3

Руская мова

Зам.мова/Зам.мова

4

Руская  літаратура

Грамадазнаўства

5

Гісторыя

Гадз. здар. і спорту

6

Матэматыка

Фізіка

7

 

Геаграфія

Чацвер

0

 

 

1

Зам.мова/Зам.мова

Фізіка

2

Фізіка

Зам.мова/Інфарматыка

3

Матэматыка

Інфарматыка/ Зам.мова

4

Хімія

Руская мова

5

Грамадазнаўства

Хімія

6

Мастацтва

Матэматыка

7

Фіз.культура і здароўе

Руская  літаратура

Пятніца

0

 

 

1

Руская мова

Матэматыка

2

Хімія

Фіз.культура і здароўе

3

Біялогія

Геаграфія

4

Матэматыка

Мастацтва

5

Руская  літаратура

Біялогія

6

Геаграфія

 

7

 

 

 

                              

 

свернуть

10 класс

развернуть

Дзень

Урок

Х  клас

Панядзелак

 

1 група (профіль руск.мова, замежная мова)

2 група (профіль

Грамадазнаўства, замежная мова)

3 група (базавы ўзровень)

0

 

1

Гісторыя Беларусі

2

ДП/МП

3

Хімія

4

Замежная мова

Замежная мова

5

Матэматыка

6

Фізічная культура і здароўе

7

Беларуская літаратура

Аўторак

0

 

1

Беларуская мова

2

Беларуская літаратура

3

Грамадазнаўства

Грамадазнаўства

4

Замежная мова / Інфарматыка

5

Інфарматыка/ Замежная мова

6

Біялогія

7

Чарчэнне

Серада

0

Замежная мова

 

1

Фізіка

2

Сусветная гісторыя

3

Геаграфія

4

Руская мова

Працоўнае навучанне/ Пінкавіцкая СШ

Працоўнае навучанне/ Парахонская СШ

5

 

Працоўнае навучанне/ Пінкавіцкая СШ

Працоўнае навучанне/ Парахонская СШ

6

 

Працоўнае навучанне/ Пінкавіцкая СШ

Працоўнае навучанне/ Парахонская СШ

7

 

Чацвер

0

Замежная мова

 

1

Руская мова

Руская мова

2

Гадзіна здароўя і спорту

3

Фізіка

4

Матэматыка

5

Руская літаратура

6

Грамадазнаўства

 

7

 

Пятніца

0

Руская мова

 

1

Хімія

2

Матэматыка

3

Замежная мова

Замежная мова

4

Біялогія

5

Фізічная культура і здароўе

6

Матэматыка

7

 

Субота

1

Працоўнае навучанне/ Пінкавіцкая СШ  / Працоўнае навучанне/ Парахонская СШ

2

Працоўнае навучанне/ Пінкавіцкая СШ /Працоўнае навучанне/ Парахонская СШ

3

Працоўнае навучанне/ Пінкавіцкая СШ/  Працоўнае навучанне/ Парахонская СШ

4

Працоўнае навучанне/ Парахонская СШ

5

Працоўнае навучанне/ Парахонская СШ

6

Працоўнае навучанне/ Парахонская СШ

             

 

 

свернуть

11 класс

развернуть

Дзень

Урок

ХI  клас

Панядзелак

 

1 група (профіль руск.мова, гісторыя Беларусі)

2 група (базавы ўзровень)

0

 

 

1

Інфарматыка (1 гр.)

2

Беларуская мова

3

Руская літаратура

4

Біялогія

5

Хімія

6

Фізіка

7

Інфарматыка (2 гр.)

Аўторак

0

Гісторыя Беларусі

 

1

Матэматыка

2

Сусветная гісторыя

3

Матэматыка

4

Замежная мова / Замежная мова

5

Фізіка

6

Геаграфія

7

ДП

Серада

0

Руская мова

 

1

Замежная мова / Замежная мова

2

Беларуская літаратура

3

Гісторыя Беларусі

Гісторыя Беларусі

4

Матэматыка

5

Грамадазнаўства

6

Фізічная культура і здароўе

7

Астраномія

Чацвер

0

 

1

Біялогія

2

Матэматыка

3

Гадзіна здароўя і спорту

4

Руская мова

Працоўнае навучанне/ Пінкавіцкая СШ

5

 

Працоўнае навучанне/ Пінкавіцкая СШ

6

 

Працоўнае навучанне/ Пінкавіцкая СШ

7

 

 

Пятніца

0

 

1

Фізічная культура і здароўе

2

Руская літаратура

3

Руская мова

Руская мова

4

Хімія

5

Замежная мова / Замежная мова

6

МП

7

 

Субота

1

Працоўнае навучанне/ Пінскі дзяржаўны прафесійны ліцэй сельскагаспадарчай вытворчасці

2

Працоўнае навучанне/ Пінскі дзяржаўны прафесійны ліцэй сельскагаспадарчай вытворчасці

3

Працоўнае навучанне/ Пінскі дзяржаўны прафесійны ліцэй сельскагаспадарчай вытворчасці

4

Працоўнае навучанне/ Пінкавіцкая СШ

Працоўнае навучанне/ Пінскі дзяржаўны прафесійны ліцэй сельскагаспадарчай вытворчасці

5

Працоўнае навучанне/ Пінкавіцкая СШ

Працоўнае навучанне/ Пінскі дзяржаўны прафесійны ліцэй сельскагаспадарчай вытворчасці

6

Працоўнае навучанне/ Пінкавіцкая СШ

Працоўнае навучанне/ Пінскі дзяржаўны прафесійны ліцэй сельскагаспадарчай вытворчасці

         

 

 

 

свернуть