Расписание факультативных занятий

1-4 классы

развернуть

Расклад факультатыўных заняткаў

на І ступені агульнай срэдняй адукацыі

 

Дзень

Клас

Назва факультатыўных заняткаў

Настаўнік

Час

№ каб.

Панядзелак

I “А”

Матэматычная вясёлка

Ларыёнава І.В.

5 урок 12.40-13.15

7

I “Б”

Вытокі роднай мовы

Разжалавец Г.І.

5 урок12.40-13.15

8

IV А”

Матэматычная вясёлка

Ульянава А.І.

6 урок 14.05-14.50

17

IV“В”

Вытокі роднай мовы

Мігно Ю. В.

0 урок 08.00-08.45

39

IV “Б”

Вытокі роднай мовы

Грынько А.М.

6 урок 14.05-14.50

18

ІІІ

Шахматы-школе

Лясюк Г.Я.

7 урок 15.10-15.55

4

 

 

 

 

 

 

 

Чацвер

IІ“А”

Матэматычная вясёлка

Кахновіч Ю.Ю.

5 урок 13.05-13.50                              

15

I “Б”

Матэматычная вясёлка

Разжалавец Г.І.

5 урок12.40-13.15

8

I “А”

Вытокі роднай мовы

Ларыёнава І.В.

5 урок12.40-13.15

7

IIІ “Б”

Матэматычная вясёлка

Скоўбель С.І.

5 урок 13.05-13.50

37

III“А”

Вытокі роднай мовы

Кулеш Дз.Г.

6 урок 14.05-14.50

36

IV“А”

Вытокі роднай мовы

Ульянава А.І.

6 урок 14.05-14.50

17

IV “Б”

Матэматычная вясёлка

Грынько А.М.

5 урок 13.05-13.50

 

18

 

 

 

 

 

 

          Пятніца

ІІ “Б”

Матэматычная вясёлка

Калесніковіч Л.М.

5 урок 13.05-13.50

16

 

ІІІ“Б”

Вытокі роднай мовы

Скоўбель С.І.

6 урок 14.05-14.50

37

 

 

 

 

 

 

свернуть

5-11 кассы

развернуть

Расклад факультатыўных заняткаў

на І паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

Прадмет

Клас

Назва факультатыва

 

Прозвішча настаўніка

Час правядзення

1.                   

Беларуская мова

V «А»

Грані слова: ад гука да сказа

Лучыц Н.В.

Пятніца, 0 урок

2.                   

Выхаваўчая работа

V «А»

Школа Берагошы

Шэлемет Л.П.

Панядзелак

7 урок

3.                   

Выхаваўчая работа

V «Б»

Школа Берагошы

Шэлемет Л.П.

Чацвер

6 урок

4.                   

Матэматыка

V «Б»

Рыхтуемся да алімпіяды па матэматыцы

Семкіна Н.І.

Панядзелак,6 урок

5.                   

Беларуская мова

 

    VI «А»

Сакрэты  словазмянення і формаўтварэння

Лучыц Н.В.

Чацвер,7урок

6.                   

Руская мова

VI «А»

Погружаемся в интересный мир

образования и правописания слов

Внучка Т.І.

Пятніца,6 урок

7.                   

Матэматыка

VI  «Б»

Матэматыка пасля урокаў

Рамановіч Н.С.

Чацвер,0 урок

8.                   

Выхаваўчая работа

VI «А»

Асновы энэргаэфектыўнасці

Шэлемет Л.П.

Пятніца

6 урок

9.                   

Выхаваўчая работа

VI «Б»

Асновы энэргаэфектыўнасці

Шэлемет Л.П.

Серада

6 урок

10.               

Замежная мова

   VII«А»

Камунікатыўная граматыка

Бартош В.Я.

Пятніца,

 7 урок

11.               

Выхаваўчая работа

VII«А»

Асновы энэргаэфектыўнасці

Шэлемет Л.П.

Пятніца

0 урок

12.               

Выхаваўчая работа

VII «Б»

Асновы энэргаэфектыўнасці

Шэлемет Л.П.

Серада

7 урок

13.               

Працоўнае навучанне

VIII «А»

Мастацкае тачэнне драўніны

Лебедзеў В.А.

Аўторак, 7 урок

14.               

Гісторыя

VIII «Б»

Беларускія землі ў складзе Расійскай імперыі: фарміраванне індустрыяльнага грамадства і нацыі

Лабачэўская Л.М.

Чацвер,7 урок

15.               

Інфарматыка

VIII «Б»

Алгарытмізацыя і праграмаванне

Валодзька М.А.

Аўторак,7 урок

16.               

Хімія

VIII «А»

Дапытлівым пра таямніцы рэчыва

Саласнюк Н.В.

Серада, 7 урок

17.               

Біялогія

IX

Зяленыя школы

Саласнюк Н.В.

Панядзелак, 7урок

18.               

Выхаваўчая работа

Х

Падрыхтоўка навучэнцаў да сямейнага жыцця

Бартош В.Я.

Субота, 12.00

19.               

Гісторыя

XI

Абагульняючы факультатыўны курс па гісторыі Беларусі

Палюховіч І.А.

Аўторак,

0 урок

20.               

Гісторыя

XI

Абагульняючы факультатыўны курс па гісторыі Беларусі

Палюховіч І.А.

Серада,0 урок

21.               

Матэматыка

XI

Абагульняючы факультатыўны курс па вучэбным прадмеце “Матэматыка” для   XI класаў

Семкіна Н.І.

Панядзелак,

7 урок

22.               

Хімія

XI

Абагульняючы факультатыўны курс па хіміі

Саласнюк Н.В.

Пятніца,

7-8 урок

свернуть